Yazacağımız Bu Yazının Konusu Iddaa Sistem Tablosu şeklindedir

Bunun yanı sıra bu hesaplamayı otomatik yapan iddaa sistem tablosu excel yazılımlarda mevcuttur. Durum böyle olunca sistem oynarken başvurulan ilk şeyde iddaa sistem hesaplama tablosu oluyor. Böylelikle iddaa bayisinde herhangi bir programa ihtiyaç duymadan, tablo üzerinden hemen hesaplama yapabilirsiniz. Diğer yandan kupon üzerinde birden fazla sistem seçmemiz durumunda hesaplama şekli yine aynı olacak. Bu durumda çıkan sayılar 15, 6 ve 1 olacak. Yukarıdaki idda sistem tablosu üzerinde de gördüğünüz üzere tüm sayılar için hazırlanmış bir kombinasyon bulunmaktadır. Burada gördüğünüz gibi kupona 6 maç yazdığımız için yan kısımdan 6 sayısını seçiyoruz. Bu tablonun yan kısmında tahminde bulunulan maç sayısı, üst kısmında ise sistem alanından işaretlenen sayı yazısı vardır. Bunda da yine yan kısımdan 6 sayısını seçeceğiz fakat üst kısımdan ise 4-5 ve 6 kısımlarını seçerek yine hepsinin kesiştiği sayıları alacağız. Üst kısımdan ise sistem 4 yaptığımız için 4 sayısını seçiyoruz ve iki kısmın kesiştiği alanda yazan 15 sayısı bizim bu kupona ödeyeceğimiz para miktarıdır. Bizler bu kısımlarda işaretlediklerimizi seçerek iki kısmın kesiştiği noktaya bakarsak oynadığımız sistem için kaç para ödeyeceğimizi rahatlıkla bulabiliriz.


Bildiğiniz üzere iddaa oynayan birçok kimse hazırladığı kupona sistem yaparak kazanma şansını ve kazanacağı para miktarını arttırmaktadır. Bu şekilde rahatlıkla basit bir toplama işlemi yaparak tüm sistemlerin ne kadar verdiğini hesaplayabilirsiniz. 4.5.4 Üyeliğin Sanal Ortam Bayi tarafından askıya alınması veya sonlandırılması halinde ilgili üye, Sanal Ortam Bayi’den herhangi bir hak veya alacağının olmadığını, hiçbir talepte bulunmayacağını beyan, kabul ve taahhüt eder. 5.1.7 Çalışılan anlaşmalı banka bilgileri ve ödeme kanalları Sanal Ortam Bayi tarafından değiştirilebilir. Üye şifresini değiştirmek istediğinde veya şifresini unuttuğu takdirde gerekli olan işlemleri Sanal Ortam Bayi’nin uygun gördüğü oyun kanalları veya Müşteri Hizmetleri’nden yapabilir. 4.1.4 Üyelik, Sanal Ortam Bayi’nin uygun gördüğü oyun kanalları veya Müşteri Hizmetleri’nden başlatılabilir. 6.4.1 Sanal Ortam Bayi, Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğünün izni ile düzenlediği özel piyango çekiliş biletlerini satması durumunda, üye tarafından satın alınan özel çekilişlere ait piyango biletleri hiçbir şekilde iptal edilemez ve değiştirilemez. 5.1.8 Sanal Ortam Bayi, üyenin para transferleri ile ilgili olarak hile, dolandırıcılık yaparak kara para aklama veya diğer başka şekilde suç teşkil edecek her türlü eylemlerinden veya bu eylemlerinden dolayı oluşacak zararından hiçbir şekilde sorumlu olmayacaktır. 4.5.2 İşbu Sözleşmenin 5.1.10. ve 7.3.7. maddelerinde belirtilen şekilde veya üyenin hesabına kendisinin aktarmayıp sistemsel problemlere dayalı olarak hesabında sehven tanımlanabilecek bakiyenin ya da herhangi bir nedenle üye lehine oluşabilecek her türlü sebepsiz zenginleşmeye konu teşkil edebilecek tüm bedelleri üyenin iade etmemesi halinde Sanal Ortam Bayi, üyeliği askıya alabilir veya sonlandırabilir.


4.5.6 Üyeliğin, herhangi bir nedenle sonlanması halinde, üye hesabında sonlanma tarihinde bulunan tutarlar, üyeliğin sonlanması sebebine bağlı olarak üye banka hesabına geçirilir veya ilgili mercilerce yapılacak yasal işlemler sonuçlanıncaya kadar Sanal Ortam Bayi nezdinde tutulabilir. 6.3.2 Kampanya veya promosyonlardan elde edilecek puanlar sadece oyun kanallarında oyun oynamak veya Sanal Ortam Bayi tarafından öngörülecek diğer hizmetlerden yararlanmak için kullanılabilir. Üyenin ikramiye kazanmış ve Sanal Ortam Bayi tarafından üye hesaplarına ikramiyesi yatırılmış biletler ile ikramiye kazanmayan ve imha edilen biletleri fiziksel olarak talep etme hakkı bulunmamaktadır. Bu durumda üye, Sanal Ortam Bayi üzerinden yapmış olduğu bir işlemden ötürü herhangi bir ikramiye, tazminat ve benzeri tüm ödemeleri talep etmeyeceğini; bundan Sanal Ortam Bayi’nin haberdar olmaması halinde dahi hiçbir şekilde Sanal Ortam Bayi’nin sorumluluğuna gitmeyeceğini beyan, kabul ve taahhüt eder. Sanal Ortam Bayi Sözleşme’de yer alan hizmetlere ilişkin maddelerde değişiklik yapma hakkına sahiptir. 4.5.8 Üye oyun kanallarında yer alan platformlara kendi isteği ile giriş yaptığını ve paylaştığı içerikten doğrudan sorumlu olduğunu ve aşağıda yer alan yasaklanmış eylemlerde bulunmayacağını kabul ve taahhüt eder. 4.4.4 Üye, Sanal Ortam Bayi’ye göndereceği e-posta, faks ve mektupların kendisinin veya üçüncü kişilerin kişisel verilerini içermesi halinde, bu verilerin ve iletişim kanallarının gizliliğinden ve güvenliğinden üyenin kendisinin sorumlu olduğunu, kişisel bilgilerin başkalarınca kullanım güvenliğini Sanal Ortam Bayi’nin hiçbir koşulda garanti edemeyeceğini, Sanal Ortam Bayi’nin yukarıda tanımlanan koşullar çerçevesinde hiçbir mali, hukuki ve cezai sorumluluğunun bulunmadığını beyan, kabul ve taahhüt eder.