Bilyoner Çekilişin Sonucu Belli Olmadı - Şikayetvar

Bilyoner ve MPİ ortak bir çekiliş düzenliyorlar sözde milli dayanışma için. 2.6. Ligde oynayan üyeler, maçların oynanacağı müsabaka alanındaki ve soyunma odalarındaki malzemeler ile şirketin hizmet için kullandığı fotoğraf makinası, video kamera, telefon vb. Üyeler böyle bir duruma sebebiyet vermeleri durumunda şirketin ve ligin herhangi bir sorumluluğu olmadığını kabul ve beyan ederler. 2.4. İşbu sözleşmeyi kabul ettiğini belirten kısmı onaylayan ve üyelik işlemini tamamlayan herkes futbol müsabakalarına katılmaya engel sağlık sorununun olmadığını beyan etmiş olur. Üyeler, böyle bir duruma sebebiyet vermeleri durumunda şirketin ve ligin herhangi bir sorumluluğu olmadığını kabul ve beyan ederler. İzin getirilmediği takdirde şirketin hiçbir sorumluluğu yoktur. Bu hususta şirketin herhangi bir sorumluluğu yoktur. 3.5.İşbu sözleşme kapsamında üye, site üyeliği ve takım oluşturma için herhangi bir bedel ödemez. Hizmet Bedeli: Sözleşme kapsamında sağlanacak hizmetlerin karşılığı olarak her bir müsabaka için her bir takım tarafından ödeneceği kararlaştırılan bedel, işbu sözleşme metninde bu isimle anılacaktır. Hizmet bedeli sürekli olmayıp yalnızca oynanan her bir müsabaka için ödenecektir. Hizmet bedeli, maç rezervasyonu yapılıp ligde maç oynanması durumda maç rezervasyonu yapan üyeler tarafından ödenir. 4.2. İşbu sözleşmenin 4. Maddesinde tanımlanan hizmetlerin bir kısmının ya da tamamının internet sitesinde ve/veya video izleme ve barındırma sitelerinde yayınlanmasına muvafakat eden üyeler bu verilerin, fotoğrafların ve video kamera kayıtlarının arşivden silinmesini, video izleme ve barındırma sitelerinden kaldırılmasını talep edemezler.


3.2.İşbu sözleşme kapsamında lig üzerinden, şirket aracılığı ile planlanan futbol müsabakası esnasında fotoğraf çekilmesi/müsabakanın video kaydının tutulması/ müsabakanın özetinin video haline getirilmesi/ müsabakanın istatistiksel verilerinin toplanması ve hazırlanması/ bu kayıt ve görüntülerin internet sitesi üzerinden ve/veya video izleme ve barındırma siteleri üzerinden müsabakaya iştirak eden takımların oyuncularına ulaştırılması ve müsabaka dışı diğer üyelerin de bilgisine sunulmasını kapsamaktadır. 4.1.İşbu sözleşme kapsamında sağlanan hizmetlerden birinin ya da bir kaçının internet sitesinde ya da video izleme ve barındırma sitelerinde yer almasına, fotoğrafların ya da verilerin afiş, broşür, pano ve benzeri reklam ürünleri üzerinde kullanılmasına üyelerin muvafakati vardır. 5.1. Organizasyon komitesi gerekli gördüğü takdirde ligin faaliyeti kapsamında müsabakaların gerçekleştirileceği tesisleri, müsabaka tarih ve saatlerini üyelerin onayına bağlı olmaksızın değiştirebilir. Şirket: RB Fairplay Organizasyon isimli firma işbu sözleşme kapsamında bu isim ile anılacaktır. Organizasyon Komitesi: Sözleşme kapsamında sunulacağı taahhüt edilen hizmetin planlanması sağlayan komite bu ad altında anılacaktır. Açıklanan ödüller ile ilgili Bilyoner Rakipbul Ligi Organizasyon Komitesi değişiklik yapma ve yaptırma hakkı saklıdır. Spor ahlakı ile uyuşmayan ve cezai yaptırıma bağlanan diğer fiillerden dolayı yine kurulun ceza tayin hakkı saklıdır. Şirketin, bu zararı kasten veren üyelerden tazmin hakkı saklıdır. Merkez Disiplin Kurulu: Kural kitapçığında düzenlenen hususlara ve spor ahlakına aykırı eylemler gerçekleştiren üye ya da üyelere uygulanacak yaptırımlara değerlendiren kurul bu ad altında anılacaktır.


Kural Kitapçığı: İşbu sözleşme kapsamında gerçekleştirilecek müsabakanın kurallarının, disiplin cezası gerektiren eylemlerin ve sonuçlarının düzenlendiği kitapçık işbu sözleşme kapsamında bu ad altında anılacaktır. Böyle bir durum gerçekleştiği takdirde müsabakanın taraf takımlarının kaptanları mümkün olan en kısa sürede bilgilendirilecektir. İşbu sözleşme RB Fairplay Organizasyon firmasının faaliyetlerinden olan Rakipbul Ligine katılım şartlarını düzenlemek amacı ile hazırlanmıştır. 2.2. 15 (on beş) yaş altı kişiler lige üye olamazlar ve müsabakalara aktif katılım sağlayamazlar. 2.1. Bilyoner Rakipbul Ligi’ne üye olabilecek ve aktif olarak müsabakalara katılabilecek kişiler 15 (on beş) yaşını doldurmuş olmalıdır. Bu maddeye aykırılık oluşturacak şekilde, Bilyoner Rakipbul Ligi Organizasyon Komitesi’ni aldatmaya yönelik hileli davranışlarla Lige üye olan, müsabakalara aktif olarak katılan kişi ya da kişilerin varlığı tespit edildiği takdirde kişiler hakkında üyelikten çıkarma ve ligden süresiz olarak men edilme yaptırımları uygulanacaktır. Şirket tarafından talep edildiği takdirde İzin ve rapor getiremeyecek kişiler lige üye olamazlar. 5.2. Lig sonucunda hangi dereceye sahip takımların başarılı olacağı ve başarılı olan takımlara hangi ödüllerin takdim edileceği şirket merkezinde faaliyetine devam eden Bilyoner Rakipbul Ligi Organizasyon Komitesi tarafından açılış dönemleri başlangıcında açıklanacaktır.